» مهم نیست که دیگران ما را باور کنند ، مهم آن است که خود خویشتن خویش را باور کنیم . ارد بزرگ «
راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل

راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل  :
در اینگونه فروشگاه های آنلاین ، کالا بصورت مجازی و غیرفیزیکی بوده و مشتری پس از پرداخت آنلاین وجه ، کالای مجازی را که معمولا به صورت یک فایل فشرده شده می باشد ، دریافت می کند . این دریافت از طریق ارسال لینک دانلود به ایمیل ، مشاهده لینک دانلود و یا هردو روش می باشد .
فرآیند فروش فایل بدین صورت میباشد که با سفارش محصول توسط مشتری در سایت، مشتری به درگاه آنلاین بانکی منتقل میشود و پس از پرداخت وجه مورد نظر لینک دانلود فایل در اختیار مشتری قرار میگیرد .
لینکی که بعنوان لینک دانلود در اختیار مشتری قرار میگیرد ، یک لینک دینامیک و پویا است که به ازای هر خرید متفاوت میباشد همچنین این لینک دارای تاریخ انقضا (بطور مثال فقط ۲۴ ساعت) و نیز تعداد دفعات دانلود (بطور مثال فقط ۱۰ بار) میباشد، تا به هر نحوی از فایلهای شما محافظت شود. این تنظیمات بر حسب دلخواه مدیر قابل تغییر می باشد .

سیستم فروش آنلاین فایل :

قابلیتی که فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل ما را از سایر سیستم فروش آنلاین موجود متمایز میکند عدم نیاز عضویت مشتری برای خرید است . در واقع به ازای هر خرید هم لینک دانلود برای او نمایش داده میشود هم لینک دانلود به ایمیل او ارسال میگردد تا با وارد شدن به ایمیل خود خریدهای قبلی خود را مجددا دانلود نماید. این کار باعث انجام سریع تر فرآیند خرید و عدم دلزدگی خریدار و مشتری از صرف وقت اضافی و انجام تشریفات زائد و غیرضروری برای خرید می گردد .

تنظیمات و امکانات :
سیستم فروشگاهی ما داری امکانات زیاد و تنظیمات مختلفی میباشد .

- تعیین مدت زمان و مهلت برای انجام دانلود
- تعیین تعداد دفعات دانلود مجاز
- امکان افزودن تعداد دلخواه فایل برای دانلود
- امکان اتصال به درگاه های متعدد بانکی
- امکان استفاده از درگاه های پی لاین و زرین پال
- خلاصه گزارش فروش ها سابقه تراکنش ها گزارشات فروش استخراج اطلاعات فروش
- امکان آمارگیری از درآمد و فروش هر فایل
- تعیین واحد پولی به ریال
- سبد خرید برای هر کاربر
- و بسیاری امکانات دیگر …


نمایش فروش روزانه-هفتگی-ماهانه :

در سیستم فروشگاهی ما شما میتوانید گزارش فروش های روزانه-هفتگی-ماهانه و درآمد کسب شده را بصورت نمودار مشاهده نمایید و آن را استخراج نمایید.

نمایش خلاصه فروش :
یکی از امکانات سیستم فروشگاهی ما نمایش خلاصه فروش ها و درآمدهای روزانه و هفتگی بهمراه مشخصات خریدار-ایمیل خریدار-تاریخ و ساعت خرید و نام محصول خریداری شده میباشد.